אודות

על החברה

על החברה


חברת גרינשטיין - הר-גיל לאדריכלות נוף ולתכנון סביבתי בע"מ שהוקמה ב- 1988, ע"י אד' נוף דפנה גרינשטיין ואד' נוף גיל הר-גיל, היא מהחברות המובילות בישראל בתחום אדריכלות הנוף. 
בחברה כ- 15 אנשי מקצוע, אדריכלי נוף, מהנדסים והנדסאים, הפועלים תוך מחויבות מקצועית לחזון ולערכי החברה ולשמירה על המשאבים הטבעיים ועל השטחים הפתוחים, תוך מחויבות חברתית וציבורית והקפדה על כללי האתיקה המקצועית. 

החברה מתמחה במגוון התחומים המקצועיים של אדריכלות הנוף ותכנון הסביבה ומעורבת בפרויקטים בהיקפים גדולים, ברמה הארצית, האזורית והמקומית, במיוחד במגזר הציבורי. אנשי המקצוע של החברה מעורבים, בין היתר, בתכנון נוף מפורט לביצוע של שכונות גדולות, בתכנון נוף מפורט לביצוע של תשתיות לאומיות, בתכנון נוף אורבאני, בתכנון אתרי טבע, מים ומורשת ובהתחדשות עירונית, כמו גם בהכנה של תכניות אב אזוריות, תכניות מתאר כוללניות ותכניות מתאר מפורטות (ת.ב.ע).

עבודות ופרויקטים שלנו זכו גם בפרסים מקצועיים, כמו פרס עזריאלי לתכנון אורבני ופרס קרוון לתכנון גנים ונוף, מטעם עיריית תל-אביב. 

שותף מייסד

שותף מייסד


אד' נוף ד"ר גיל הר-גיל, הוא בעל תארים ראשון, שני ושלישי במקצועות העיצוב והתכנון השונים - תכנון ערים ואזורים, אדריכלות נוף ותכנון סביבתי - ובעל ניסיון מקצועי, של למעלה מעשרים וחמש שנים, בארץ ובארצות הברית. לגיל ניסיון רב כמתכנן ראשי, כמתכנן בצוות תכנון וכמוביל פרויקטים. 

גיל הרצה, הנחה ולימד, בארה"ב ובארץ, במשך שנים רבות. ב- 2012 מונה גיל לפרופסור חבר במסלול לאדריכלות נוף, בפקולטה לאדריכלות ובינוי ערים, בטכניון.

גיל חבר בועד המנהל של המוזיאון לאדריכלות ע"ש מוניו גיתאי, היה חבר בהנהלה ובמועצה של האיגוד הישראלי של אדריכלי הנוף במשך שנים, כיהן כנציג ישראל לאיגוד הבינלאומי של אדריכלי הנוף (International Federation of Landscape Architects) וכיהן כיושב הראש של האיגוד הישראלי של אדריכלי הנוף.

שותפים

שותפים

אדריכלית נוף ושותפה בכירה, הילה רותם-הלוי, בוגרת הטכניון (1988), בעלת ניסיון רב כמתכננת ראשית, כאחראית על צוות מתכננים וכמובילת פרויקטים. הילה מרצה ומנחה בהצלחה סטודנטים במשך שנים רבות במסלול לאדריכלות נוף, בפקולטה לאדריכלות, בטכניון. 

אדריכלית נוף ושותפה בכירה, טלי מרק, בוגרת הטכניון (1997), בעלת ניסיון רב כמתכננת ראשית, כאחראית על צוות מתכננים וכמובילת פרויקטים, חברה בהנהלת ובמועצה של האיגוד הישראלי של אדריכלי הנוף וחברה בצוות ההיגוי של הביטאון המקצועי "אדריכלות נוף". טלי אף כיהנה כעורכת ראשית של הביטאון שנים רבות. 

אדריכל נוף ושותף בכיר, עפר מור, בוגר הטכניון (1998), בעל ניסיון רב כמתכנן ראשי, כאחראי על צוות מתכננים וכמוביל פרויקטים, מרצה ומנחה בהצלחה סטודנטים במסלול לאדריכלות נוף, בפקולטה לאדריכלות, בטכניון.

הצוות ואירועים משרדיים

הצוות ואירועים משרדיים

 
הצוות של חברת גרינשטין הר-גיל לאדריכלות נוף ותכנון סביבתי כולל כחמישה עשר אנשי מקצוע, בינהם אדריכלי נוף, מהנדסים בתחומי ההנדסה האזרחית והנדסאי אדריכלות ונוף. במשרד עובדים אנשי מקצוע בכירים ומבוגרים בהרמוניה עם צעירים. אנחנו מאד משתדלים כי במשרד תשרור אווירה נעימה, מקצועית ובה בעת משפחתית.

אנשי הצוות של החברה משתתפים בכנסים מקצועיים ובסיורים מקצועיים של איגוד אדריכלי הנוף ושל איגודים מקצועיים אחרים. ההשתתפות באירועים מקצועיים אלה תורמת להרחבה ולשיפור הידע המקצועי של אנשי הצוות וליצירת הכרויות ולדינמיקה מקצועית מפרה. 

חברת גרינשטיין הר-גיל לאדריכלות נוף ותכנון סביבתי עורכת אירועים מקצועיים לאנשי הצוות, בין היתר: הרצאות על נושאים מקצועיים, הצגה של פרויקטים, סיורים לימודיים בהם סוקרים ולומדים פרויקטים שתוכננו ע"י אנשי החברה וע"י אחרים. החברה מארגנת ועורכת לאנשי הצוות גם אירועים חברתיים, עם ובלי בני ובנות זוג. בין היתר, "הרמות כוסית" לרגל חגים ומועדים, טיולים בארץ ובעולם (כמו גאורגיה ויוון), ערבי גיבוש (כמו סדנת בישול איטלקי) וארוחות במסעדות. 

בין לקוחותינו

עריםעיריית מודיעיןמשרד השיכוןנתיבי ישראלרשות הטבע והגניםחיפהרכבת ישראלקקליפה נוףרשות העתיקותניקוז קישוןנתיבי איילוןחברת חשמלנתיבי ישראלמועצה לשימור אתרי מורשתהרכבת הקלהרשות מקרקעי ישראלאוניברסיטת_חיפהאיגוד_ערים_כנרתאשדודהוד השרוןהרצליהחדרהנשרנתניהעכועפולהפתח תקוהקרית ביאליקתל אביבמוצקיןמודיעיןהסחנההקרן לחיפהמשרד הביטחוןקיסריהיסוד המעלהכפר הורדיםעמק המעיינותגולןפרדסיהדלית אל כרמלזכרון יעקבעוספיאערערהמטה אשרמשמר העמקהקרן לשיקום מחצבותניקוז נחלים ירדן דרומיניקוז כרמל